HAKKIMIZDA

Burakpen PVC Tic. Ltd. Şti olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve vazgeçilmez kalite politikamız ile imalatımızı gerçekleştirmekteyiz. Tesisimiz son teknoloji robot makineler ile faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Egepen Deceunick'in İstanbul Anadolu yakasının en büyük üretici bayisi konumundadır. Tesisimizde bulundurduğumuz son teknoloji makine parkı ile hem yüksek kapasite hemde hatasız ve son derece kaliteli üretim yapabilme imkanına sahibiz. PVC sektöründe öncü firma olmak için gerekli yatırımları yapabilmiş ve müşterisine her zaman en iyi kaliteyi en uygun bir fiyata sunabilmenin yarışı içinde olan bir çalışma ordusu ile hizmet verebilmenin arzusunu güdmekteyiz.

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikci ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu arttırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış doşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğundan tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir.

Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi verimli kullanabilmek için tüm müşterilerimize destek olmaktır. Bu sebeble ürünlerimizin tümü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz doğanın formunu bozmamak için en az ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.

Amacımız, farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanızda yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz, beklentilerizi karşılayacak şekilde doğanın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, doğal dokulu ve eşsiz yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir tasarıma sahirtir.

Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleriyaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile çalışmaktayız.

Uygun Fiyatlı

BurakPen, cebinizi yakmayan uygun fiyatlı ürünler ve teknik hizmet sunar. BurakPen, sağladığı ödeme kolaylığı ile sadece sizi değil cebinizi de düşünür.

Size Özel

BurakPen, ihtiyacınız doğrultusunda, evinize veya işyerinize uygun, tam ölçülerinde ve en uygun görünümde Ege Pen kalitesiyle sizin için özel çözümler üretir.

Profesyonel

BurakPen, kalifiye personeliyle Ege Pen tecrübe ve garantisinde size profesyonel projeler sunar. Ege Pen sizi profesyonel malzemeleriyle de her zaman şaşırtır.

Memnuniyet

BurakPen, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar. Müşterilerin olumlu geri dönüşleri de BurakPen çalışanlarını oldukça memnun eder.

TOP